تاسیسات الکتریکی نوترال

جدید ترین خدمات
بخش بایگانی

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیدرخواست خدمات

  

سیم کشی ساختمان

شنبه 22 ارديبهشت 1397

سیم کشی برق ساختمان با توجه به نوع وسیله ای که مصرف کننده برق است و میزان کار لازم که تاثیرگذار بر روی متراژ کار است تعیین می شود. معمولا برای هر کدام از وسایل روشنایی و غیر روشنایی از سیم مخصوص و متفاوتی استفاده می شود. مثلا برای روشنایی هایی مثل لوستر، هالوژن و لامپ ها از سیم های ۱.۵  و در مواردی مثل سیم کشی برای تامین برق کولر گازی از سیم نمره ۴ استفاده می شود. لوله گذاری، کارگذاشت جعبه های تقسیم و نصب کلید و پریز از دیگر مواردی است که در اجرت کار سیم کشی تاثیر گذار است. 

در صورتی که سیم کشی برق بخشی از پروژه‌های مراحل پایانی تکمیل بنا باشد، می‌تواند پروژه‌ای چند روزه یا حتی چند هفته را شکل دهد که در این صورت هزینه های آن، کاملا با موارد جزئی و خرده کاری متفاوت و مراحل آن متنوع است. 

قیمت سیم کشی برق و رفع اتصالی

 • سیم کشی برق تا 20 متر

80,000 الی 100,000 تومان

 • سیم کشی برق 20 متر تا 100 متر(متری)

5,000 تومان

 • سیم کشی برق 100 متر به بالا

توافقی

 • کابل کشی تا سایز 6*3 تا 20 متر

100,000 الی 120,000 تومان

 • کابل کشی تا سایز 6*3 بین 20 تا 100 متر (متری)

6,000 تومان

 • کابل کشی با سایز 10*4 به بالا و ارتفاع 3 متر به بالا

توافقی

 • داکت کشی تا 20 متر

80,000 الی 100,000 تومان

 • داکت کشی 20 تا 100 متر (متری)

4,000 تومان

 • داکت کشی 100 متر به بالا

توافقی

 • کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر

80,000 الی 100,000 تومان

 • کابل کشی انتن مرکزی 20متر به بالا (متری)

5,000 تومان

 • لوله گذاری(خرطونی یا پولیکا) بدون کنده کاری (متری)

5,000 تومان

 • لوله گذاری(خرطومی یا پولیکا) با کنده کاری

توافقی

 • نصب سینی کابل بدون جوشکاری(متری)

18,000 الی 23,000 تومان

 • نصب سینی کابل با جوشکاری و پایه نگهدار

28,000 الی 35,000 تومان

 • نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد)

60,000 الی 75,000 تومان

 • عیب یابی و رفع اتصال برق سه فاز

100,000 الی 140,000 تومان

 • عیب یابی و رفع اتصال برق تک فاز

80,000 الی 100,000 تومان

شرایط سرویس

 • تکنسین می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سیم کشی و رفع اتصال نماید.
 • تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و تکنسین موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

 

​کلیه خدمات برقکاری در نوترال الکتریک انجام میگیرد:

با انتقال برق به منازل، ادارات و مراکز تجاری، زندگی افراد با برق عجین شده است.  تقریبا تمامی وسایل خانه با برق کار میکنند. این به این معنی است که هرگونه اخلال در دریافت برق و یا خاموشی موجب مختل شدن تمامی قسمت های خانه، ادارات و کارخانجات میشود.

در بیشتر جوامع پیشرفته تمامی کارها اعم از تعویض یک لامپ تا خدمات برقکاری و خدمات سیم کشی برق ساختمان به وسیله تکنسین ها یا سرویسکار برق که در استخدام شرکت های معتبر هستند، انجام میشود. این فرهنگ به علت رعایت هرچه بیشتر ایمنی ایجاد شده است.

بسیاری از افراد، خدمات برقکاری را کار آسانی مپندارند و بدون رعایت نکات ایمنی دست به تعمیرات سیم کشی برق و رفع اتصالی میزنند. در صورتی که هر ساله افراد زیادی بر اثر جراحات وارده بر اثر برق گرفتگی دچار قطع عضو ، سوختگی و در مواردی متاسفانه به کام مرگ فرو رفته اند.

علاوه بر مبحث ایمنی جانی که بسیار پر اهمیت میباشد. گاهی عدم آگاهی در تعمیر سیم کشی برق و رفع اتصالی موجب ایجاد ضررهای مالی زیادی می گردد. و تعمیر خرابی های ایجاد شده هزینه های بالایی در بر خواهد داشت. با توجه به توضیحات ارائه شده، کمک گیری از تعمیرکار برق حرفه ای، مناسب ترین راه حل ممکن میباشد.

نوترال الکتریک با به کارگیری مجرب ترین سرویسکار برق که دانش آموخته این رشته میباشند، آماده خدمات رسانی به کاربران خود در جهت انجام خدمات سیم کشی برق و غیره، میباشد.

تعمیرکار برق حرفه ای چه خصوصیاتی دارا میباشد؟

در صورت نیاز به سرویس کار برق سعی کنید از شرکت های معتبر نیرو دریافت کنید. تعمیرکار برق باید از لحاظ فنی با تجربه باشد. از لحاظ علمی نیز کاملا  به روز باشد. با توجه به پیشرفت علم در بسیاری از حوزه های خدمات برقکاری و سیم کشی برق، اطلاعات و دانش بروز شده ، در به کارگیری روش و امکانات جدید لازم و ضروری میباشد.

همچنین باید از لحاظ رعایت ایمنی پوشش مناسب داشته باشد. و کاملا حرفه ای به تعمیرات سیم کشی برق  و یا عیب یابی سیم کشی برق و رفع اتصالی بپردازد. خوش قولی و پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت کامل قرارداد وضع شده بین کارفرما و سرویس کار یکی از مهمترین خصوصیت برقکار میباشد.

خدمات برقکاری ساختمان شامل چه مواردی میباشد؟

خدمات برق کاری ساختمان از خرده کاریهایی نظیر نصب کلید، پریز شروع میشود. همچنین خدماتی مانند نصب انواع لامپ و هالوژن روکار یا توکار و چراغ های سقفی را نیز شامل میشود. نصب انواع لوستر نیز در این گروه قرار دارد.

سیم کشی برق کلی ساختمان که از ابتدای ساخت شروع میشود و تا آخرین مرحله از ساخت نیز ادامه دارد. مهمترین قسمت از خدمات برقکاری میباشد. همچنین خدماتی از قبیل کابل کشی تلفن، کابل کشی آنتن ، کابل کشی اعلام حریق ، لوله گذاری ،نصب سینی کابل ، مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان ، نصب تابلو کنتور اصلی، نصب تابلو فیوز انجام میپذیرد.

در زمان بروز ایرادات در ساختمان، عیب یابی سیم کشی برق و رفع اتصال برق تک فاز یا سه فاز  و تعمیر سیم کشی برق باید به نحو اصولی توسط تعمیرکار برق آموزش دیده، انجام شود.

هزینه سیم کشی برق ساختمان و عیب یابی سیم کشی در نوترال الکتریک چگونه محاسبه میگردد؟

هیچ گاه برای صرفه جویی در هزینه از افراد نابلد و غیر حرفه ای در زمینه خدمات برقکاری و سیم کشی برق کمک نگیرید. زیرا در صورت عدم تعمیر اصولی و درست سیم کشی برق ممکن است، ضررهای بسیار بالایی به لوازم برقی منزل یا محل کارتان وارد شود. یا در اثر ایجاد جریان برق بالا ساختمان دچار حریق گردد.

هزینه سیم کشی برق ساختمان در نوترال الکتریک بر اساس متر طول محاسبه میشود.  و همچنین در صورتی که نیاز به کنده کاری و یا لوله گذاری در جریان کار باشد. بر قیمت  سیم کشی برق تاثیر گذار است. در صورتی که نیاز به تامین قطعات و لوازم باشد. اگر لوازم به وسیله سرویس کار خریداری شود باید همراه  فاکتور هزینه به مشتری اعلام گردد.

هزینه عیب یابی سیم کشی برق به صورت ثابت محاسبه خواهد شد و توسط کارشناس اعلام میشود. درصورتی که بنا به خواسته مشتری رفع عیب نیز توسط تکنسین انجام پذیرد، هزینه ای به عنوان کارشناسی دریافت نخواهد شد.

نحوه ی ثبت سفارش درنوترال الکتریک در  زمینه سیم کشی یرق و رفع اتصالی به چه صورت میباشد؟

در صورتی که تصمیم به انجام خدمات برقکاری نظیر، سیم کشی برق و یا ایجاد نور مخفی و غیره دارید، کافیست به صورت رایگان در سامانه نوترال الکتریک درخواست خودتان را ثبت نمایید.  متخصصین ما جهت مشاوره و یاری رساندن جهت تصمیم گیریه  بهتر در راستای انجام خدمات برقکاری و سیم کشی برق،کنارتان خواهند بود.

جهت ثبت سفارش از طریق سایت یا تماس با تلفن 09368528045 ثبت درخواست نمایید. و روز و ساعتی که مایلید تکنسین در کنارتان باشد را انتخاب نمایید.

تکنسینان ما در کمترین زمان ممکن پس از درخواست جهت عیب یابی و مشاوره به محل اعزام خواهند شد. 

تیم نوترال الکتریک تمامی روند را از ابتدای ثبت سفارش تا پایان کار را مورد نظارت و پیگیری قرار میدهد.

 

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]